EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition

9.9

5.0

1

Bilgisayarınızdaki kaybolan dokümanları kurtarın

61.1k

Bu uygulamayı oyla

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition özellikle kendisini, kaybettiğinizi düşündüğünüz dosyaları kurtarmaya adayan bir araçtır. Bunun için bilgisayarınızın en karanlık ve erişilmesi zor köşelerini karıştırır.

Öncelikle uygulama 'Shift' ve 'del' kullanarak sildiğiniz bütün dosyaları kolayca kurtarmanızı sağlar. Eğer silmek için bu komutları kullanmadıysanız ancak geri getirmeye ihtiyacınız olan dosyalar geri dönüşüm kutusundaysa ve boşalttıysanız bunları da kurtarabilirsiniz.

Bilgisayarınıza format attığınızda kaybolan dosyaları da kurtarmayı deneyebilirsiniz. Hatta eğer Windows'u kurtarmak ya da yeniden yüklemek zorunda kaldıysanız, maalesef ki bu çok yaygındır, bunda bile başarılı olabilir. Bunun gibi, sistem çökmesi veya disk kaybından dolayı kaybolmuş ya da zarar görmüş dosyaları da kurtarabilirsiniz.

Bir disk yazarken bilgisayarınız donduysa (çökmeden) hala diskin içeriğini kurtarabilirsiniz. Bazı disk içeriklerini okumaya çalışırken hata mesajları aldığınızda EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition ile problemsiz bir şekilde onları yükleyebilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition bulduklarımız arasındaki en iyi veri-kurtarma yazılımıdır. Çok sayıda özelliği, temiz bir ara yüzü ve on yılı aşkın süredir diğer kullanıcılara yardım eden bir program olma avantajı vardır.
Gereksinimler

Microsoft .NET Framework 4 Client Profile

Kısıtlamalar

Deneme versiyonu sadece 1 GB veriyi kurtarabilir.

Uptodown X